Zmiany podatkowe i pracownicze dla przedsiębiorców – seminarium

Już w czwartek – 28.11: Otwarte seminarium doradcze Business Mind „Istotne zmiany podatkowe i pracownicze dla przedsiębiorców”.

Wiedza z zakresu kwestii podatkowych i pracowniczych to zakres wymagający stałego rozwoju. Niezbędne jest więc nie tylko śledzenia zmian przepisów, ale także umiejętność ich prawidłowej interpretacji i wiązania z pozostałymi regulacjami. Business Mind, obsługując na co dzień przedsiębiorców w tych ważkich kwestiach uruchamia cykl otwartych seminariów doradczych.

Najbliższa edycja odbędzie się w czwartek, 28 listopada 2019 r. w Gdańsku, w budynku C.H. Manhattan i poświęcona będzie zmianom w przepisach, które przyniesie wszystkim przedsiębiorcom nadchodzący rok: w zakresie kwestii podatkowych – split payment oraz biała lista, a także pracowniczych: PPK.

Seminarium obejmuje wiedzę dostosowaną także do indywidualnych potrzeb uczestników – jeżeli macie Państwo konkretnie pytania, można je przesyłać na adres: seminarium@businessmind.pl, odpowiedzi pojawią się bezpośrednio w trakcie spotkań.

Warto uczestniczyć w seminarium, a także delegować do udziału w nich swoich pracowników – pomimo najlepszej nawet obsługi księgowej, podatkowej i kadrowo-płacowej, należy pamiętać, że zmieniające przepisy zawsze stanowią wyzwanie i warto być na nie przygotowanym. Tym bardziej, że konsekwencje ewentualnej niepełnej wiedzy mogą się wiązać dla przedsiębiorców z dotkliwymi sankcjami.

Uzupełnij swoją wiedzę ze specjalistami z Business Mind – zapraszamy!
Dla klientów Business Mind udział w seminarium jest bezpłatny.
Dla pozostałych osób: koszt udziału wynosi: 250 zł za osobę.

Kiedy?
28 listopada (czwartek) 2019 r.
I. spotkanie – godz. 9.00 – 11.30.
II spotkanie – godz. 12.30 – 15.00
Uwaga: obydwa spotkania dotyczą tych samych zagadnień – seminaria organizowane są w dwóch edycjach o różnych porach dla wygody uczestników.

Gdzie?
C.H. Manhattan we Wrzeszczu, ul. Grunwaldzka 82

Zagadnienia
Zmiany w przepisach podatkowych i pracowniczych dla przedsiębiorców 2019/2020:
– split payment;
– biała lista;
– PPK.

Zgłoszenia
Mailowo na adres e.nowakowska@businessmind.pl ze wskazaniem imienia i nazwiska uczestnika/-ów oraz wybranego seminarium (godz. 9.00 lub godz. 12.30).

Koszt
* Udział w seminarium dla klientów Business Mind jest bezpłatny!
Dla pozostałych osób: koszt udziału wynosi: 250 zł/za osobę.

.

Masz pytania?

Kontakt telefoniczny

Zadzwoń

+48 601 627 101

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00

Wiadomość e-mail

Napisz

biuro@businessmind.pl

 

Czekamy na wiadomość od Ciebie.
Odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasze biuro

Adres

Business Mind Sp z o.o.

 

Gdańsk, ul. Trzy Lipy 4, City Office
Gdynia, ul. Świętojańska 43/23, Baltic Plaza