Obniż koszty – zyskaj wartość

Firma Business Mind Sp. z o.o.

Misją Business Mind jest zwiększanie efektywności ekonomicznej naszych Klientów.

W jaki sposób ją realizujemy? Generując i udostępniając online informacje zarządcze dla naszych klientów (wyniki, szczegółowa analityka kosztów i przychodów, porównania w czasie, ujęcia graficzne), wspomagając ich tym samym w procesie podejmowania bardziej świadomych, gdyż opartych na twardych liczbach, decyzji menadżerskich.

Nasi Klienci otrzymują wgląd we wszystkie dokumenty w wersji elektronicznej (PDF) oddane nam do księgowania – zarówno te historyczne jak i bieżące.

Nasze możliwości

  • Świadczymy nowoczesne usługi rachunkowe, dostosowane do specyfiki obszarów działalności naszych klientów.
  • Jesteśmy innowacyjni – wykorzystujemy w pracy i udostępniamy klientom profesjonalne narzędzia informatyczne.
  • Nasi klienci otrzymują do dyspozycji zespół doświadczonych konsultantów, znających najlepsze rozwiązania w obszarze rachunkowości finansowej i zarządczej.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty podmioty i przedsiębiorstwa:

  • nowo powstające;
  • które korzystają z usług biur rachunkowych, ale bez dostępu do danych finansowych za pośrednictwem Internetu;
  • które posiadają własną księgowość, ale chcą zoptymalizować koszty bez utraty jakości otrzymywanych danych finansowych.

Z naszych obserwacji wynika, iż dla firm zatrudniających do 50 osób utrzymanie własnego zespołu księgowo kadrowego jest zawsze znaczącym kosztem i często ograniczającym się do realizowania podstawowych zadań z obszaru rachunkowości podatkowej, zapominając lub po prostu nie będąc w stanie generować informacji wspierających kadrę zarządzającą w podejmowaniu decyzji. Naszym największym obecnie obsługiwanym klientem jest firma zatrudniająca ponad 100 pracowników.

Referencje:

Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza

Jesteśmy członkiem Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza

Korzyści ze współpracy z nami

1.

To nie problem, że wszystkie dokumenty oddane nam do zaksięgowania są w naszym biurze. Udostępniamy zdalny wgląd we wszystkie faktury w wersji elektronicznej (PDF) przez 24h bez konieczności kontaktowania się z nami.

2.

Analizuj swoje koszty, oceniaj wyniki, sprawdź należności, podejmuj decyzje – skorzystaj z narzędzia BI (Business Intelligence) aby podejmować najlepsze menadżerskie decyzje.

3.

Zatrudniasz 20, 50, 100, 200 pracowników? Zdalny wgląd online w dane kadrowo-płacowe oraz istotne akta osobowe pozwoli Ci efektywniej zarządzać swoim zespołem.

Zaufali nam

Zatrudniamy w różnych okresach roku do 200 pracowników. Świadczymy usługi w zakresie prac elektrycznych w takich krajach jak Norwegia, Holandia, Niemcy, Japonia i oczywiście Polska. Z Business Mind Sp. z o.o. współpracujemy od 2011 roku i od początku współpracy w naszym biurze pracuje osoba oddelegowana do obsługi wyłącznie naszych Spółek na pełnym etacie, co z jednej strony jest dla nas bardzo wygodnym rozwiązaniem w zakresie pełnego dostępu do informacji dla nas istotnych (księgowość i kadry) z drugiej zaś bardzo efektywnym ekonomicznie.

 

– Zarząd Spółki AC ELEKTRO TECHNOLOGY Sp. z o.o.

Zatrudniamy ponad 30 pracowników. Realizujemy zlecenia obróbki metali dla polskich i zagranicznych kontrahentów, w tym min. dla największej stoczni w kraju NAUTA S.A. Powierzyliśmy prowadzenie księgowości oraz spraw kadrowo-płacowych w 2012 roku Business Mind Sp. z o.o. Najważniejszą jednak dla nas rzeczą jest możliwość zdalnego wglądu w raporty analityczne dla kadry menadżerskiej dzięki czemu na bieżąco możemy analizować rentowność realizowanych zleceń.

 

– Krzysztof Wróblewski, Prezes Zarządu „Techno-Nauta” Sp. z o.o.

Współpracujemy z Business Mind Sp. z o.o. od początku 2011 roku w obszarze usług kadrowo – płacowych. Posiadamy rozdrobnioną strukturę organizacyjną na terenie Kraju (7 lokalizacji) i zatrudniamy ok 70 osób. Niedawno mieliśmy kontrolę z ZUS obejmującą ostatnie 3 lata – bez zastrzeżeń. Bardzo dobra komunikacja pomiędzy nami a Business Mind Sp. z o.o. oraz zdalny wgląd w dane kadrowo-płacowe pozwalają nam być spokojnym w zakresie jakości obsługi i skupić się na procesach biznesowych, najważniejszych przecież dla każdego przedsiębiorstwa.

– Adam Turoń, Prokurent Glenport Sp. z o.o.

BusinessMind.pl klienci - Medicover
steinsvik
Masz pytania?

Kontakt telefoniczny

Zadzwoń

+48 58 350 23 50

+ 48 601 627 101

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

Wiadomość e-mail

Napisz

biuro@businessmind.pl

 

Czekamy na wiadomość od Ciebie
- odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasze biura

Umów się na spotkanie

Business Mind Sp z o.o.

 

Gdańsk, ul. Miszewskiego 18, ul. Trzy Lipy 4
Gdynia, ul. Świętojańska 43/23
Poznań, ul. Dąbrowskiego 77A
Wrocław, ul. M. Curie-Skłodowskiej 12
Katowice, ul. Piotra Skargi 6A
Warszawa, ul. Twarda 18