Biuro rachunkowe Business Mind

w Gdyni

Obsługa księgowa firm

Jesteś przedsiębiorcą? Szukasz profesjonalnego biura rachunkowego w Gdyni lub w okolicach? Zajmiemy się obsługą księgową w Twojej firmie: kompleksowo, bezpiecznie i skutecznie.

Działamy na terenie całego kraju. Nasze biura znajdziesz w największych miastach w Polsce. Oddział w Gdyni mieści się w samym centrum miasta przy ul. Świętojańskiej.

Współpracując z nami, zyskujesz:

Bezpieczny dostęp do dokumentów 24/7

W domu, w pracy, w podróży, a nawet na urlopie. Jeśli zdecydujesz się powierzyć nam obsługę księgową swojego biznesu, wszystkie dokumenty będziesz mieć w zasięgu ręki, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Korzystamy z bezpiecznej i przyjaznej użytkownikowi platformy SaldeoSmart, za pomocą której możesz w bezpieczny sposób przesłać do nas dokumenty w formie elektronicznej, sporządzić raport kasowy i wystawić fakturę.

Usługę dopasowaną do potrzeb

To nie Ty dopasowujesz się do nas, ale my do Ciebie. Oprócz obsługi zdalnej oferujemy także usługi księgowe w miejscu prowadzenia przez Ciebie działalności. W razie potrzeby możemy oddelegować jednego z naszych pracowników do Twojego biura w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Usługi księgowe dla firm w Gdyni:

W ramach świadczonych przez nas usług zapewniamy:

    • Profesjonalne porady księgowe. Zespół doświadczonych specjalistów z biura rachunkowego Business Mind w Poznaniu chętnie odpowie na wszystkie pytania dotyczące m.in. prowadzenia ewidencji księgowej czy sporządzania sprawozdań finansowych. Pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie!
    • Terminowe rozliczanie z fiskusem. Sporządzimy obowiązkowe sprawozdania finansowe, zeznania roczne i deklaracje podatkowe zgodnie z obowiązującymi przepisami. Ustalimy wysokość zaliczek na podatek dochodowy, a w przypadku kontroli odpowiemy na wszystkie pytania przedstawiciela ZUS-u lub urzędu skarbowego. Zostawimy Ci więcej czasu na rozwój firmy i zdobywanie nowych klientów.
    • Prowadzenie ewidencji księgowej i dokumentacji podatkowej. Prawidłowe ewidencjonowanie operacji gospodarczych to obowiązek przedsiębiorcy. Zgodnie z prawem prowadzenie ksiąg rachunkowych możesz zlecić np. biuru rachunkowemu. W Business Mind oferujemy kompleksowe usługi księgowe dla każdego przedsiębiorcy prowadzącego działalność gospodarczą. Nasz zespół posiada doświadczenie w obsłudze księgowej zarówno dużych firm o zasięgu ogólnopolskim i europejskim, jak i małych przedsiębiorstw działających na rynku lokalnym.
    • Firma to wszyscy ludzie, którzy ją tworzą. Jako przedsiębiorca jesteś odpowiedzialny za bezpieczeństwo powierzonych Ci danych oraz przestrzeganie prawa pracy. W tym także możemy Ci pomóc! Oferujemy obsługę kadrowo-płacową oraz pomoc przy wdrażaniu przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, czyli RODO. Oferujemy także działania związane z controllingiem, które ułatwiają inwestowanie i podejmowanie kluczowych dla przedsiębiorstwa decyzji.
Zaufali nam

Zatrudniamy w różnych okresach roku do 200 pracowników. Świadczymy usługi w zakresie prac elektrycznych w takich krajach jak Norwegia, Holandia, Niemcy, Japonia i oczywiście Polska. Z Business Mind Sp. z o.o. współpracujemy od 2011 roku i od początku współpracy w naszym biurze pracuje osoba oddelegowana do obsługi wyłącznie naszych Spółek na pełnym etacie, co z jednej strony jest dla nas bardzo wygodnym rozwiązaniem w zakresie pełnego dostępu do informacji dla nas istotnych (księgowość i kadry) z drugiej zaś bardzo efektywnym ekonomicznie.

 

– Zarząd Spółki AC ELEKTRO TECHNOLOGY Sp. z o.o.

Zatrudniamy ponad 30 pracowników. Realizujemy zlecenia obróbki metali dla polskich i zagranicznych kontrahentów, w tym min. dla największej stoczni w kraju NAUTA S.A. Powierzyliśmy prowadzenie księgowości oraz spraw kadrowo-płacowych w 2012 roku Business Mind Sp. z o.o. Najważniejszą jednak dla nas rzeczą jest możliwość zdalnego wglądu w raporty analityczne dla kadry menadżerskiej dzięki czemu na bieżąco możemy analizować rentowność realizowanych zleceń.

 

– Krzysztof Wróblewski, Prezes Zarządu „Techno-Nauta” Sp. z o.o.

Współpracujemy z Business Mind Sp. z o.o. od początku 2011 roku w obszarze usług kadrowo – płacowych. Posiadamy rozdrobnioną strukturę organizacyjną na terenie Kraju (7 lokalizacji) i zatrudniamy ok 70 osób. Niedawno mieliśmy kontrolę z ZUS obejmującą ostatnie 3 lata – bez zastrzeżeń. Bardzo dobra komunikacja pomiędzy nami a Business Mind Sp. z o.o. oraz zdalny wgląd w dane kadrowo-płacowe pozwalają nam być spokojnym w zakresie jakości obsługi i skupić się na procesach biznesowych, najważniejszych przecież dla każdego przedsiębiorstwa.

– Adam Turoń, Prokurent Glenport Sp. z o.o.

BusinessMind.pl klienci - Medicover
steinsvik

Wypełnij formularz – skontaktujemy się w sprawie oferty dla Twojej firmy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Business Mind Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 4, podanych przeze mnie w formularzu danych w celu przedstawienia mi oferty lub opracowania oraz udzielenia odpowiedzi na moje pytanie. Oświadczam, że zostałem poinformowany o celu przetwarzania moich danych, o którym mowa powyżej, przysługującym mi prawie dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.
Masz pytania?

Kontakt telefoniczny

Zadzwoń

+48 58 350 23 50

+ 48 601 627 101

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00

Wiadomość e-mail

Napisz

biuro@businessmind.pl

 

Czekamy na wiadomość od Ciebie.
Odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasze biura

Adres

Business Mind Sp z o.o.

 

Gdynia, ul. Świętojańska 43/23
Gdańsk, ul. Miszewskiego 18, ul. Trzy Lipy 4
Poznań, ul. Dąbrowskiego 77A
Wrocław, ul. M. Curie-Skłodowskiej 12
Katowice, ul. Piotra Skargi 6A
Warszawa, ul. Twarda 18

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
O INNYCH NASZYCH USŁUGACH