Obsługa kadr i płac

Zarządzaj swoimi kadrami

Obsługa kadrowo-płacowa Business Mind to gwarancja poufności danych pracowników i przedsiębiorstwa, zgodność z wymogami prawa pracy i przejrzysty system komunikacji.

Powierzając nam obsługę kadrowo-płacową swojej firmy zyskujesz zdalny dostęp do takich danych jak wynagrodzenia, podatki, urlopy, zwolnienia oraz wybrane dokumenty osobowe twoich pracowników. Wszystko online – z możliwością generowania czy też drukowania potrzebnych Ci raportów. Z naszymi specjalistami możesz również skontaktować się telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail.

Obsługujemy przedsiębiorstwa zatrudniające nawet 200 pracowników zatrudnianych w kraju jak i zagranicą oraz o rozproszonej strukturze organizacyjnej. Posiadamy długoletnie doświadczenie – niezależnie od branży, wielkości zatrudnienia, rozproszonej struktury organizacyjnej oraz miejsca wykonywanej pracy przez pracowników naszego klienta (Norwegia, Holandia, Niemcy).

 

Obsługa kadrowo-płacowa obejmuje między innymi:

 • prowadzenie ewidencji danych osobowych pracowników
 • sporządzanie list płac
 • kontrola terminowości badań lekarskich zatrudnionych pracowników
 • prowadzenie i aktualizacja teczek osobowych pracowników
 • prowadzenie dokumentacji pracowniczej, w tym: sporządzanie dokumentów kadrowych dotyczących zatrudnionych i zwolnionych pracowników, umowy o pracę, wypowiedzenia umów o pracę, porozumienia, świadectwa pracy
 • sporządzanie umów cywilnoprawnych
 • prowadzenie ewidencji czasu pracy
 • przygotowywanie wymaganych deklaracji i dokumentów do ZUS, US, GUS, PFRON, itp.
 • doradztwo kadrowe dla pracowników
 • przygotowywanie dokumentów i zaświadczeń dla pracowników
 • obsługę kontroli ZUS, PIP, US w zakresie PDOF i innych uprawnionych podmiotów
 • raportowanie zgodnie w wymaganiami Klienta

 

Dbamy o komfort i efektywność

Nieustannie dążymy do podnoszenia jakości naszych usług, przejmujemy administracyjne obowiązki pracodawców, redukujemy koszty obsługi kadrowo-płacowej, zapewniamy naszym Klientom zarówno komfort jak i ekonomiczną efektywność realizowanych procesów.

Zaufali nam

Zatrudniamy w różnych okresach roku do 200 pracowników. Świadczymy usługi w zakresie prac elektrycznych w takich krajach jak Norwegia, Holandia, Niemcy, Japonia i oczywiście Polska. Z Business Mind Sp. z o.o. współpracujemy od 2011 roku i od początku współpracy w naszym biurze pracuje osoba oddelegowana do obsługi wyłącznie naszych Spółek na pełnym etacie, co z jednej strony jest dla nas bardzo wygodnym rozwiązaniem w zakresie pełnego dostępu do informacji dla nas istotnych (księgowość i kadry) z drugiej zaś bardzo efektywnym ekonomicznie.

 

– Zarząd Spółki AC ELEKTRO TECHNOLOGY Sp. z o.o.

Zatrudniamy ponad 30 pracowników. Realizujemy zlecenia obróbki metali dla polskich i zagranicznych kontrahentów, w tym min. dla największej stoczni w kraju NAUTA S.A. Powierzyliśmy prowadzenie księgowości oraz spraw kadrowo-płacowych w 2012 roku Business Mind Sp. z o.o. Najważniejszą jednak dla nas rzeczą jest możliwość zdalnego wglądu w raporty analityczne dla kadry menadżerskiej dzięki czemu na bieżąco możemy analizować rentowność realizowanych zleceń.

 

– Krzysztof Wróblewski, Prezes Zarządu „Techno-Nauta” Sp. z o.o.

Współpracujemy z Business Mind Sp. z o.o. od początku 2011 roku w obszarze usług kadrowo – płacowych. Posiadamy rozdrobnioną strukturę organizacyjną na terenie Kraju (7 lokalizacji) i zatrudniamy ok 70 osób. Niedawno mieliśmy kontrolę z ZUS obejmującą ostatnie 3 lata – bez zastrzeżeń. Bardzo dobra komunikacja pomiędzy nami a Business Mind Sp. z o.o. oraz zdalny wgląd w dane kadrowo-płacowe pozwalają nam być spokojnym w zakresie jakości obsługi i skupić się na procesach biznesowych, najważniejszych przecież dla każdego przedsiębiorstwa.

– Adam Turoń, Prokurent Glenport Sp. z o.o.

steinsvik
Masz pytania?

Kontakt telefoniczny

Zadzwoń

+48 58 350 23 50

+ 48 601 627 101

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00

Wiadomość e-mail

Napisz

biuro@businessmind.pl

 

Czekamy na wiadomość od Ciebie.
Odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasze biura

Adres

Business Mind Sp z o.o.

 

Gdańsk, ul. Miszewskiego 18, ul. Trzy Lipy 4
Gdynia, ul. Świętojańska 43/23
Poznań, ul. Dąbrowskiego 77A
Wrocław, ul. M. Curie-Skłodowskiej 12
Katowice, ul. Piotra Skargi 6A
Warszawa, ul. Twarda 18

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
O INNYCH NASZYCH USŁUGACH