Controlling online

Podejmuj najlepsze decyzje

Ocena aktualnych zdarzeń ekonomicznych własnego przedsiębiorstwa w obszarze kosztów, przychodów, wyników, rentowności, stanu należności czy też zobowiązań, jest niezbędna do efektywnego podejmowania decyzji menadżerskich.

Mając tego świadomość udostępniamy naszym Klientom zdalny dostęp do szczegółowych analiz obrazujących stan ekonomiczny przedsiębiorstwa. Generowane przez nas aktywne raporty w czasie rzeczywistym dają możliwość rozwijania pozycji liczbowych do bardzo szczegółowej analityki, odzwierciedlają strukturę organizacyjną danego przedsiębiorstwa i analizują te obszary prowadzonej działalności, które według Zarządu są dla niego najistotniejsze.

Za pośrednictwem indywidualnego konta w Strefie Klienta zyskujesz dostęp do szczegółowych raportów dotyczących finansów Twojego przedsiębiorstwa.

 

Wybierz controlling online i zyskaj dostęp do takich raportów jak:

  • rachunek zysków i strat z możliwością zejścia do szczegółowej analityki
  • analityka kosztów według miejsc i powstawania oraz według ich rodzaju
  • analityka rentowności realizowanych projektów, zleceń, oddziałów
  • porównania osiąganych wyników, poziomu kosztów i przychodów zarówno w czasie jak i przestrzeni
  • wiekowanie należności i zbowiązań
  • raporty tabelaryczne oraz graficzne
Zaufali nam

Zatrudniamy w różnych okresach roku do 200 pracowników. Świadczymy usługi w zakresie prac elektrycznych w takich krajach jak Norwegia, Holandia, Niemcy, Japonia i oczywiście Polska. Z Business Mind Sp. z o.o. współpracujemy od 2011 roku i od początku współpracy w naszym biurze pracuje osoba oddelegowana do obsługi wyłącznie naszych Spółek na pełnym etacie, co z jednej strony jest dla nas bardzo wygodnym rozwiązaniem w zakresie pełnego dostępu do informacji dla nas istotnych (księgowość i kadry) z drugiej zaś bardzo efektywnym ekonomicznie.

 

– Zarząd Spółki AC ELEKTRO TECHNOLOGY Sp. z o.o.

Zatrudniamy ponad 30 pracowników. Realizujemy zlecenia obróbki metali dla polskich i zagranicznych kontrahentów, w tym min. dla największej stoczni w kraju NAUTA S.A. Powierzyliśmy prowadzenie księgowości oraz spraw kadrowo-płacowych w 2012 roku Business Mind Sp. z o.o. Najważniejszą jednak dla nas rzeczą jest możliwość zdalnego wglądu w raporty analityczne dla kadry menadżerskiej dzięki czemu na bieżąco możemy analizować rentowność realizowanych zleceń.

 

– Krzysztof Wróblewski, Prezes Zarządu „Techno-Nauta” Sp. z o.o.

Współpracujemy z Business Mind Sp. z o.o. od początku 2011 roku w obszarze usług kadrowo – płacowych. Posiadamy rozdrobnioną strukturę organizacyjną na terenie Kraju (7 lokalizacji) i zatrudniamy ok 70 osób. Niedawno mieliśmy kontrolę z ZUS obejmującą ostatnie 3 lata – bez zastrzeżeń. Bardzo dobra komunikacja pomiędzy nami a Business Mind Sp. z o.o. oraz zdalny wgląd w dane kadrowo-płacowe pozwalają nam być spokojnym w zakresie jakości obsługi i skupić się na procesach biznesowych, najważniejszych przecież dla każdego przedsiębiorstwa.

– Adam Turoń, Prokurent Glenport Sp. z o.o.

BusinessMind.pl klienci - Medicover
steinsvik
Masz pytania?

Kontakt telefoniczny

Zadzwoń

+48 58 350 23 50

+ 48 601 627 101

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

Wiadomość e-mail

Napisz

biuro@businessmind.pl

 

Czekamy na wiadomość od Ciebie
- odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasze biura

Umów się na spotkanie

Business Mind Sp z o.o.

 

Gdańsk, ul. Miszewskiego 18, ul. Trzy Lipy 4
Gdynia, ul. Świętojańska 43/23
Poznań, ul. Dąbrowskiego 77A
Wrocław, ul. M. Curie-Skłodowskiej 12
Katowice, ul. Piotra Skargi 6A
Warszawa, ul. Twarda 18

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
O NASZYCH USŁUGACH