Usługa głównego księgowego

Bądź spokojny o finanse

Usługa głównego księgowego to oferta skierowana do firm, które posiadają własne działy księgowości, ale chciałyby je uzupełnić o nadzór głównego księgowego oferowany przez biuro rachunkowe Business Mind.

Outsourcing funkcji głównego księgowego pozwoli nie tylko usprawnić bieżącą działalność organizacji, ale także zredukować koszty i uchronić organizację przed negatywnymi skutkami niezgodności z prawem ksiąg rachunkowych.

Zakres usługi oraz forma współpracy – zdalnie lub na miejscu, w siedzibie Klienta, w ustalonym wymiarze czasu – dostosujemy do potrzeb Twojej firmy.

 

Usługa głównego księgowego obejmuje między innymi:

  • nadzór na działami księgowymi
  • nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych
  • nadzór nad rozliczeniem podatku dochodowego
  • nadzór nad rozliczeniem podatku VAT
  • kontrolę formalno-rachunkową dowodów księgowych
  • wsparcie w opracowaniu polityki rachunkowości w firmie
  • konsultacje i doradztwo księgowe
  • kalkulacje podatku dochodowego (CIT, PIT)
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • wsparcie przy opracowaniu i wdrożeniu obiegu dokumentów księgowych

 

Dbamy o komfort i efektywność

W Business Mind nieustannie dążymy do podnoszenia jakości naszych usług. Świadczymy nowoczesne usługi rachunkowe, dostosowane do specyfiki obszarów działalności naszych klientów. Jesteśmy innowacyjni – wykorzystujemy w pracy i udostępniamy klientom profesjonalne narzędzia informatyczne. Nasi klienci otrzymują do dyspozycji zespół doświadczonych konsultantów, znających najlepsze rozwiązania w obszarze rachunkowości finansowej i zarządczej.

Zaufali nam

Zatrudniamy w różnych okresach roku do 200 pracowników. Świadczymy usługi w zakresie prac elektrycznych w takich krajach jak Norwegia, Holandia, Niemcy, Japonia i oczywiście Polska. Z Business Mind Sp. z o.o. współpracujemy od 2011 roku i od początku współpracy w naszym biurze pracuje osoba oddelegowana do obsługi wyłącznie naszych Spółek na pełnym etacie, co z jednej strony jest dla nas bardzo wygodnym rozwiązaniem w zakresie pełnego dostępu do informacji dla nas istotnych (księgowość i kadry) z drugiej zaś bardzo efektywnym ekonomicznie.

 

– Zarząd Spółki AC ELEKTRO TECHNOLOGY Sp. z o.o.

 

Zatrudniamy ponad 30 pracowników. Realizujemy zlecenia obróbki metali dla polskich i zagranicznych kontrahentów, w tym min. dla największej stoczni w kraju NAUTA S.A. Powierzyliśmy prowadzenie księgowości oraz spraw kadrowo-płacowych w 2012 roku Business Mind Sp. z o.o. Najważniejszą jednak dla nas rzeczą jest możliwość zdalnego wglądu w raporty analityczne dla kadry menadżerskiej dzięki czemu na bieżąco możemy analizować rentowność realizowanych zleceń.

 

– Krzysztof Wróblewski, Prezes Zarządu „Techno-Nauta” Sp. z o.o.

Współpracujemy z Business Mind Sp. z o.o. od początku 2011 roku w obszarze usług kadrowo – płacowych. Posiadamy rozdrobnioną strukturę organizacyjną na terenie Kraju (7 lokalizacji) i zatrudniamy ok 70 osób. Niedawno mieliśmy kontrolę z ZUS obejmującą ostatnie 3 lata – bez zastrzeżeń. Bardzo dobra komunikacja pomiędzy nami a Business Mind Sp. z o.o. oraz zdalny wgląd w dane kadrowo-płacowe pozwalają nam być spokojnym w zakresie jakości obsługi i skupić się na procesach biznesowych, najważniejszych przecież dla każdego przedsiębiorstwa.

– Adam Turoń, Prokurent Glenport Sp. z o.o.

BusinessMind.pl klienci - Medicover
steinsvik
Masz pytania?

Kontakt telefoniczny

Zadzwoń

+48 58 350 23 50

+ 48 601 627 101

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

Wiadomość e-mail

Napisz

biuro@businessmind.pl

 

Czekamy na wiadomość od Ciebie
- odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasze biura

Umów się na spotkanie

Business Mind Sp z o.o.

 

Gdańsk, ul. Miszewskiego 18, ul. Trzy Lipy 4
Gdynia, ul. Świętojańska 43/23
Poznań, ul. Dąbrowskiego 77A
Wrocław, ul. M. Curie-Skłodowskiej 12
Katowice, ul. Piotra Skargi 6A
Warszawa, ul. Twarda 18

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
O INNYCH NASZYCH USŁUGACH