Biuro rachunkowe Business Mind

w Gdańsku

Obsługa księgowa firm

Biuro rachunkowe Bussiness Mind oferuje profesjonalną obsługę księgową dla przedsiębiorstw z Gdańska i okolic, ale nie tylko! Nasze oddziały znajdują się w największych miastach w Polsce. Działamy szybko, kompleksowo i bezpiecznie: dla Ciebie i Twojego biznesu.

Od wielu lat pomagamy firmom w całym kraju niezależnie od obrotów oraz liczby zatrudnionych pracowników. Z naszej obsługi księgowej korzystają zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i firmy z sektora MŚP.

Co nas wyróżnia?

Szybka i profesjonalna obsługa

Korzystając z naszych usług księgowych, zyskujesz dostęp do swojego konta firmowego 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dzięki temu błyskawicznie dotrzesz do wszystkich dokumentów w wersji elektronicznej (zarówno historycznych, jak i bieżących). Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swoich danych w sieci. Korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych. Wszystkie dokumenty wysyłasz za pośrednictwem dedykowanej elektronicznej skrzynki pocztowej. Współpracując z naszym biurem księgowym, otrzymasz dostęp do aplikacji SaldeoSmart. Dzięki temu z łatwością wystawisz fakturę czy sporządzisz raport kasowy, niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz.

Zespół doświadczonych specjalistów

W naszym biurze rachunkowym w Gdańsku pracuje zespół doświadczonych fachowców, którzy od lat pomagają firmom takim jak Twoja. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości związane z obsługą księgową, możesz wysłać zapytanie drogą mailową, skontaktować się z nami telefonicznie lub przyjść do nas osobiście: nasze biuro mieści się przy ul. Trzy Lipy 4/15 w Gdańsku.

Indywidualne podejście do Klienta

Rozumiemy, że każdy biznes rządzi się swoimi prawami. Dlatego do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Usługi księgowe realizujemy z biura Business Mind, ale na prośbę Klienta możemy oddelegować jednego z naszych pracowników do siedziby Twojej firmy w określonym wymiarze czasu (nawet do pięciu dni w tygodniu).

Usługi księgowe dla firm w Gdańsku

Dla naszych klientów świadczymy usługi z zakresu:

  • Prowadzenia ewidencji księgowej. Prowadzenie ewidencji księgowej to obowiązek każdego przedsiębiorcy. Nie musisz jednak zajmować się tym osobiście. Zajmiemy się wszystkimi rozliczeniami zgodnie z aktualnymi przepisami. Zawsze trzymamy rękę na pulsie! Nasi specjaliści na bieżąco śledzą zmiany w prawie. Dzięki temu Ty nie musisz analizować kolejnych ustaw i masz więcej czasu, aby w pełni skupić się na prowadzeniu biznesu.
  • Sporządzania i składania deklaracji podatkowych. Terminowe rozliczanie się z fiskusem to także jeden z obowiązków osób prowadzących działalność gospodarczą. Przygotujemy deklaracje podatkowe i złożymy je we właściwym urzędzie skarbowym. Z wyprzedzeniem poinformujemy Cię o wszystkich terminach i kwotach podatków, a także dostarczymy kopie sporządzonych deklaracji.
  • Doradztwa podatkowego. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące prowadzenia księgowości w firmie, zawsze możesz się do nas zwrócić! Nasi specjaliści bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości.
  • Reprezentowania przedsiębiorców przed organami kontrolnymi. Nasi specjaliści będą reprezentować Twoją firmę w przypadku kontroli z urzędu skarbowego lub Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Udzielimy szczegółowych wyjaśnień wszelkim uprawnionym do tego organom kontrolnym.

W biurze księgowym w Gdańsku świadczymy również m.in. usługi z zakresu prowadzenia kadr i płac i controllingu finansowego, a także pomagamy we wdrożeniach RODO.

 

Zaufali nam

Zatrudniamy w różnych okresach roku do 200 pracowników. Świadczymy usługi w zakresie prac elektrycznych w takich krajach jak Norwegia, Holandia, Niemcy, Japonia i oczywiście Polska. Z Business Mind Sp. z o.o. współpracujemy od 2011 roku i od początku współpracy w naszym biurze pracuje osoba oddelegowana do obsługi wyłącznie naszych Spółek na pełnym etacie, co z jednej strony jest dla nas bardzo wygodnym rozwiązaniem w zakresie pełnego dostępu do informacji dla nas istotnych (księgowość i kadry) z drugiej zaś bardzo efektywnym ekonomicznie.

 

– Zarząd Spółki AC ELEKTRO TECHNOLOGY Sp. z o.o.

Zatrudniamy ponad 30 pracowników. Realizujemy zlecenia obróbki metali dla polskich i zagranicznych kontrahentów, w tym min. dla największej stoczni w kraju NAUTA S.A. Powierzyliśmy prowadzenie księgowości oraz spraw kadrowo-płacowych w 2012 roku Business Mind Sp. z o.o. Najważniejszą jednak dla nas rzeczą jest możliwość zdalnego wglądu w raporty analityczne dla kadry menadżerskiej dzięki czemu na bieżąco możemy analizować rentowność realizowanych zleceń.

 

– Krzysztof Wróblewski, Prezes Zarządu „Techno-Nauta” Sp. z o.o.

Współpracujemy z Business Mind Sp. z o.o. od początku 2011 roku w obszarze usług kadrowo – płacowych. Posiadamy rozdrobnioną strukturę organizacyjną na terenie Kraju (7 lokalizacji) i zatrudniamy ok 70 osób. Niedawno mieliśmy kontrolę z ZUS obejmującą ostatnie 3 lata – bez zastrzeżeń. Bardzo dobra komunikacja pomiędzy nami a Business Mind Sp. z o.o. oraz zdalny wgląd w dane kadrowo-płacowe pozwalają nam być spokojnym w zakresie jakości obsługi i skupić się na procesach biznesowych, najważniejszych przecież dla każdego przedsiębiorstwa.

– Adam Turoń, Prokurent Glenport Sp. z o.o.

steinsvik

Wypełnij formularz – skontaktujemy się w sprawie oferty dla Twojej firmy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Business Mind Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 4, podanych przeze mnie w formularzu danych w celu przedstawienia mi oferty lub opracowania oraz udzielenia odpowiedzi na moje pytanie. Oświadczam, że zostałem poinformowany o celu przetwarzania moich danych, o którym mowa powyżej, przysługującym mi prawie dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.
Masz pytania?

Kontakt telefoniczny

Zadzwoń

+48 58 350 23 50

+ 48 601 627 101

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00

Wiadomość e-mail

Napisz

biuro@businessmind.pl

 

Czekamy na wiadomość od Ciebie.
Odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasze biura

Adres

Business Mind Sp z o.o.

 

Gdańsk, ul. Miszewskiego 18, ul. Trzy Lipy 4
Gdynia, ul. Świętojańska 43/23
Poznań, ul. Dąbrowskiego 77A
Wrocław, ul. M. Curie-Skłodowskiej 12
Katowice, ul. Piotra Skargi 6A
Warszawa, ul. Twarda 18

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
O INNYCH NASZYCH USŁUGACH