Biuro rachunkowe Business Mind

w Warszawie

Obsługa księgowa firm

Oferujemy profesjonalną obsługę księgową dla firm: od prowadzenia ksiąg rachunkowych po obsługę kadrowo-płacową. Biura rachunkowe Business Mind znajdziesz w wielu lokalizacjach na terenie całego kraju m.in. w Warszawie. Wspieramy Twój biznes niezależnie od branży, w której działasz: bezpiecznie, elastycznie i terminowo.

Oddziały naszej firmy znajdziesz w największych miastach na terenie Polski. Biuro rachunkowe w Warszawie zlokalizowane w biurowacu przy ul. Twardej 18. 

Wybierając naszą firmę, otrzymujesz:

Dostęp do dokumentów firmowych 24h na dobę

Gdy tylko zostaniesz naszym Klientem, otrzymasz dostęp do profesjonalnej platformy SaldeoSmart, która szybko stanie się Twoim głównym centrum dowodzenia. Po zalogowaniu w bezpieczny sposób prześlesz do nas wszystkie dokumenty w formie elektronicznej. Zyskasz dostęp do faktur, raportów i sprawozdań z dowolnego miejsca na świecie.

Elastyczną obsługę dopasowaną do potrzeb

Księgowość dla firm realizujemy z naszego biura rachunkowego, działając w pełni zdalnie i umożliwiając naszym Klientom dostęp do najważniejszych dokumentów firmowych online. Doskonale rozumiemy jednak, że każda firma ma inne potrzeby. Dlatego na życzenie Zleceniodawcy możemy oddelegować jednego z naszych pracowników do siedziby firmy w ustalonym wcześniej wymiarze godzin.

Usługi księgowe dla firm w Warszawie

  • Reprezentowanie firmy w przypadku kontroli. Jeśli powierzysz nam prowadzenie księgowości w Twojej firmie, będziemy reprezentować Cię przed urzędem skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych czy urzędem statystycznym. Nasi specjaliści udzielą wszystkich informacji uprawnionym do tego organom.
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz zeznań rocznych. Pomożemy Ci prawidłowo rozliczyć się z fiskusem z zachowaniem wszystkich terminów. Współpracując z nami, możesz mieć pewność, że nad księgowością w Twojej firmie czuwają doświadczeni specjaliści. Dzięki temu unikniesz przykrych konsekwencji takich jak np. kara grzywny.
  • Prowadzenie dokumentacji podatkowej i ewidencji księgowej. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, doskonale wiesz, że prowadzenie ksiąg rachunkowych to żmudne, czasochłonne, ale także bardzo odpowiedzialne zajęcie. Zrobimy to za Ciebie! Zadbamy o to, żeby wszystkie dokumenty zostały prawidłowo wypełnione i dotarły na czas do odpowiedniego organu.
  • Zajmujemy się także obsługą kadrowo-płacową, controllingiem online oraz wdrażaniem przepisów RODO. Jeśli chcesz mieć pewność, że w prawidłowy sposób przetwarzasz i przechowujesz dane pracowników, zleć nam kompleksowy audyt i sprawdź, co wymaga poprawy!
  • Profesjonalne konsultacje ze specjalistami. Wybierając usługi księgowe w Katowicach, zyskujesz dostęp do najlepszych fachowców z branży. Możesz się z nami skontaktować osobiście, drogą mailową lub telefoniczną. Z przyjemnością odpowiemy na pytania dotyczące podejmowanych przez nas działań. Jesteśmy po to, aby wspierać Twój biznes zawsze, gdy tego potrzebujesz.
Zaufali nam

Zatrudniamy w różnych okresach roku do 200 pracowników. Świadczymy usługi w zakresie prac elektrycznych w takich krajach jak Norwegia, Holandia, Niemcy, Japonia i oczywiście Polska. Z Business Mind Sp. z o.o. współpracujemy od 2011 roku i od początku współpracy w naszym biurze pracuje osoba oddelegowana do obsługi wyłącznie naszych Spółek na pełnym etacie, co z jednej strony jest dla nas bardzo wygodnym rozwiązaniem w zakresie pełnego dostępu do informacji dla nas istotnych (księgowość i kadry) z drugiej zaś bardzo efektywnym ekonomicznie.

 

– Zarząd Spółki AC ELEKTRO TECHNOLOGY Sp. z o.o.

Zatrudniamy ponad 30 pracowników. Realizujemy zlecenia obróbki metali dla polskich i zagranicznych kontrahentów, w tym min. dla największej stoczni w kraju NAUTA S.A. Powierzyliśmy prowadzenie księgowości oraz spraw kadrowo-płacowych w 2012 roku Business Mind Sp. z o.o. Najważniejszą jednak dla nas rzeczą jest możliwość zdalnego wglądu w raporty analityczne dla kadry menadżerskiej dzięki czemu na bieżąco możemy analizować rentowność realizowanych zleceń.

 

– Krzysztof Wróblewski, Prezes Zarządu „Techno-Nauta” Sp. z o.o.

Współpracujemy z Business Mind Sp. z o.o. od początku 2011 roku w obszarze usług kadrowo – płacowych. Posiadamy rozdrobnioną strukturę organizacyjną na terenie Kraju (7 lokalizacji) i zatrudniamy ok 70 osób. Niedawno mieliśmy kontrolę z ZUS obejmującą ostatnie 3 lata – bez zastrzeżeń. Bardzo dobra komunikacja pomiędzy nami a Business Mind Sp. z o.o. oraz zdalny wgląd w dane kadrowo-płacowe pozwalają nam być spokojnym w zakresie jakości obsługi i skupić się na procesach biznesowych, najważniejszych przecież dla każdego przedsiębiorstwa.

– Adam Turoń, Prokurent Glenport Sp. z o.o.

BusinessMind.pl klienci - Medicover
steinsvik

Wypełnij formularz – skontaktujemy się w sprawie oferty dla Twojej firmy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Business Mind Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 4, podanych przeze mnie w formularzu danych w celu przedstawienia mi oferty lub opracowania oraz udzielenia odpowiedzi na moje pytanie. Oświadczam, że zostałem poinformowany o celu przetwarzania moich danych, o którym mowa powyżej, przysługującym mi prawie dostępu do ich treści oraz ich poprawiania.
Masz pytania?

Kontakt telefoniczny

Zadzwoń

+48 22 113 90 14

+ 48 601 627 101

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00

Wiadomość e-mail

Napisz

warszawa@businessmind.pl

 

Czekamy na wiadomość od Ciebie.
Odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasze biura

Adres

Business Mind Sp z o.o.

 

Warszawa, ul. Twarda 18
Poznań, ul. Dąbrowskiego 77A
Gdynia, ul. Świętojańska 43/23
Wrocław, ul. M. Curie-Skłodowskiej 12
Katowice, ul. Piotra Skargi 6A
Gdańsk, ul. Miszewskiego 18, ul. Trzy Lipy 4

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
O INNYCH NASZYCH USŁUGACH